Çocuklarınıza Hem Bakıcılık Yapıp Hem de İngilizceyi Sevdiren Filipinli Bakıcılar

Metin Bedir
0

Filipinli bakıcılar son zamanlarda gerek ülkemizde gerekse dünyada oldukça rağbet gören bir kurum haline gelmeye başladı. Aile büyüklerinizden birisinin, çocuklarınızın ya da evinizdeki hastaların bakıma ihtiyacı varsa mutlaka Filipinli bakıcı tercih etmelisiniz. Filipinli bakıcılar yurt dışından geldikleri ve Filipin’in ikinci ana dili İniglizce olduğu için yabancı dille araları oldukça iyidir.

Bu yüzden yabancı dil konusunda kendisini geliştirmek isteyen çocukların Filipinli bakıcılar sayesinde İngilizceleri kolayca gelişebilir. Dahası, Filipinli bakıcılar çok mütevazı ve çok saygılı çalışanlardır. Bu yüzden çocuğunuza hem güzelce bakıcılık yapacak, hem de onlara İngilizceyi sevdirecek olan Filipinli bakıcılar çok rağbet görür. Filipinli bakıcı arıyorum diyorsanız İstanbul ve çevresindeki danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Filipinli Bakıcılarla Çalışmanın Dezavantajları Var Mı?

Filipinli bakıcılar konusunda yaşayabileceğiniz tek sıkıntı, bakıcının ilk kez çalışmaya başladığı zamandır. Özellikle de yabancı dil bilmiyorsanız anlaşma konusunda bazı zorluklar çekmeniz doğal olacaktır. Fakat tarafların birbirine alışma sürecinin atlatılmasından sonra artık iletişim kurmak, sanki Türk bir bakıcı ile iletişim kuruyormuşçasına kolay olacaktır. İlk zamanlarda zorluk çekseniz bile alıştıkça iletişim konusundaki eksiklikler ve boşluklar kolayca kapatılacaktır.

Hep çocuklar için İngilizce eğitiminden bahsetsek de asında Filipinli bakıcılar, ev sahipleri için de oldukça büyük önem taşır. Sürekli konuşacağınız için bol bol pratik yapma imkanı bulacak ve dili direkt olarak öğrenme aşamasına geçeceksiniz.

Zaman geçtikçe karşılıklı olarak tamamen anlaşabildiğinizi gördükçe siz de mutlu olacaksınız. Çünkü dile maruz kalmak ve dil ile ilgili pratik yapmak, bir dili öğrenmek bakımından en efektif yoldur. Ayrıca Filipinli bakıcı fiyatları dolar üzerinden ödenmektedir. Bu da belki diğer bakıcılara göre bir dezavantaj teşkil edebilir. Bunlar dışında bir bakıcıda olması gereken, hatta daha fazlasına sahip olan, tüm özellikleri taşımaktadır.

Bir Bakıcıda Olması Gereken Özellikler

Bir bakıcı gerek çocukların gerekse bakıma ihtiyaç duyan yaşlıların hayatındaki en önemli insanlardan bir tanesi olur. Bu yüzden bakıcı seçerken belli spesifik özelliklere sahip olan bakıcılara yönelmek çok önemli olacaktır. Özellikle de büyüme ve gelişme çağındaki çocuklar bakımından bakıcı ile kurulan direkt iletişim, onun da davranışlarına direkt olarak yansıyacaktır. Bu yüzden saygı, disiplin çerçevesinde bir bakıcılık hizmeti almak herkesin en doğal hakkıdır.

Bakıcılar titiz, temiz, saygılı, anlayışlı ve sabırlı olmalıdır. Filipinli bakıcılar son dönemlerin en popüler bakıcılık hizmetlerinden bir tanesidir. oldukça özveri ile çalışan bu bakıcılar, çocuğunuzun her türlü ihtiyacında da yanında olacaktır. Ayrıca eğitimli olmaları da ailelerin Filipinli bakıcı seçmesindeki en büyük etmenlerden bir tanesi.

Çocuklarla birebir nasıl diyalog kurulacağı konusunda eğitime sahip olan bakıcılar, yabancı dil bilmeleri ile de bir adım öne çıkarlar. Filipinli bakıcı İstanbul ilinde yaşıyorsanız, danışmanlık hizmeti veren kurumlar aracılığı ile anlaşma sağlayabileceğiniz bakıcılardır.

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum yaparken:

1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazı ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.

Yorum Gönder (0)