IObit Uninstaller PRO 13 - Ücretsiz Lisans Key 2023

Metin Bedir
0

IObit Uninstaller PRO 13 - Ücretsiz Lisans Key 2023

IObit Uninstaller PRO 13 güncel lisans key anahtarlarına ihtiyacınız varsa bu konudan ulaşabilir ve programınızı ücretsiz bir şekilde pro sürüme lisanslayabilirsiniz.


IObit Uninstaller PRO 13.1 Key

Aşağıda verilen IObit Uninstaller PRO 13 Key lisans kodunu girin ve aboneliğinizi ücretsiz olarak etkinleştirmek için “Seçenekler” ardından “Aboneliğim” kısmından vermiş olduğumuz kodu yapıştın.
73090-7FE1C-48BF0-446TC
539C6-A60A4-62290-383TC
7B48B-01241-1EE02-3BETC
E7E43-0F63A-01246-C0DTC
7A54B-0A8ED-8F770-4ECTC
2CBB7-715F7-9E5BE-991TC

Ücretsiz olarak daha fazla güncel lisans key anahtarları için bizi takip etmeyi ve bu konuyu yer imlerine eklemeyi unutmayın iyi kullanımlar!


IObit Uninstaller PRO Nedir?

IObit Uninstaller PRO, bilgisayarınızdaki yazılımları ve uygulamaları kaldırmak için kullanabileceğiniz bir programdır. IObit Uninstaller, bilgisayarınızda yer kaplayan gereksiz dosyaları temizlemenize, kayıt defteri girdilerini düzenlemenize ve tarayıcınızdaki eklentileri kaldırmanıza yardımcı olur.

IObit Uninstaller PRO 13, ücretsiz sürümünden daha gelişmiş özelliklere sahiptir. PRO sürümü, daha derinlemesine ve izlerini tamamen temizlemek için program kalıntılarını ve kayıt defteri girdilerini tarama ve kaldırma yeteneğine sahiptir. Ayrıca, IObit Uninstaller PRO ile daha hızlı ve daha güvenli bir kaldırma deneyimi elde edebilirsiniz.

IObit Uninstaller PRO 13 PRO Key, bilgisayarınızdaki yazılımları etkili bir şekilde kaldırmak ve sistem performansını artırmak için kullanışlı bir araçtır. Ancak, programları kaldırmadan önce dikkatli olmanız ve önemli dosyaları silmemeniz önemlidir. Kısacası Windows varsayılan / tümleşik kaldırıcıya kıyasla daha güçlü bir uygulama kaldırma programdır.IObit Uninstaller PRO 12.5 Lisans Key Anahtarı
IObit Uninstaller PRO 12.5 Ekran Görüntüsü

IObit Uninstaller PRO 13 Özellikleri

IObit Uninstaller PRO'nun özellikleri şunlardır:

  • Derinlemesine Kaldırma: Programı tamamen ve izleriyle birlikte kaldırır.
  • Hızlı Kaldırma: Programları hızlı bir şekilde tek tıklamayla kaldırır
  • Araç Çubuğu ve Eklenti Kaldırma: Tarayıcılardaki gereksiz araç çubuklarını, uzantılarını, eklentilerini tespit eder ve kaldırır.
  • Kayıt Defteri Temizleme: Kaldırılan programların kayıt defterinde bıraktığı girdileri temizler.
  • Program Kalıntılarını Temizleme: Kaldırılan programların geride bıraktığı kalıntıları tespit eder ve kaldırır.
  • Büyük Programları Kaldırma: Boyutu büyük olan programları hızlı ve güvenli bir şekilde kaldırır.

Bu özellikler sayesinde IObit Uninstaller PRO 13.1 Key, bilgisayarınızdaki gereksiz programları, dosyaları ve kayıt defteri girdilerini kolayca kaldırmanıza yardımcı olur. Ayrıca, programları güncel tutar, tarayıcı eklentilerini temizler ve bilgisayarınızın performansını artırır.

Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum yaparken:

1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazı ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.

Yorum Gönder (0)