Black Ops Cold War'un Zombies Saldırısı modu bir yıl boyunca PS4 / PS5'e özeldir

Metin Bedir
0
Diğer yeni Call of Duty oyunlarının yolunu takip eden yaklaşan Call of Duty: Black Ops Cold War , oyunun piyasaya sürüldüğü ilk yıl için platforma özel bir moda sahip olacak. Zombies Onslaught modu 1 Kasım 2021'e kadar sadece PlayStation 4 ve PlayStation 5 için geçerli olacak, yayıncı Activision Cuma günü PlayStation Blog'da duyuruldu .


Zombies Onslaught, gönderiye göre, oyuncuların belirli bir haritada birden fazla yerden geçmeye zorlanırken "görünüşte bitmeyen" ve giderek daha zor "zombi sürüsü" ile karşılaştıkları "hızlı tempolu" iki oyunculu bir hayatta kalma modudur. Mod, Call of Duty'nin geleneksel Zombies modundaki ölümsüz düşmanları, Black Ops Cold War’un normal çok oyunculu bileşeninden alınan haritalarla birleştiriyor . Zombies Onslaught oynarken kilidi açılan ödüller, çok oyunculu ve Zombies oyunlarında geçerli olacaktır.

Activision ayrıca Black Ops Cold War'un geri kalanının çapraz platform ve çapraz nesil oyunu desteklemesine rağmen , Zombies Onslaught'un yaklaşık 12 ay boyunca PlayStation konsollarıyla sınırlı olacağını doğruladı . Yayıncı, geçen yılki Call of Duty: Modern Warfare ile aynı şeyi yaptı ve Spec Ops Hayatta Kalma modunu oyunun 25 Ekim 2019'daki ilk çıkışından 1 Ekim 2020'ye kadar yalnızca PS4'te kullanılabilir hale getirdi . Sony ve Activision'da bir 2015 Call of Duty: Black Ops 3 ile başlayarak uzun yıllar boyunca PlayStation'a özel Call of Duty içeriği için anlaşma .

PS4 ve PS5'e ek olarak Call of Duty: Black Ops Cold War , 13 Kasım'da Windows PC, Xbox One ve Xbox Series X için piyasaya sürülecek .

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum yaparken:

1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazı ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.

Yorum Gönder (0)