Driver Booster 10 PRO - Sürücü Güncelleme Aracı

0

Driver Booster 8 Pro Driver tarama sonuçları

Driver Booster 10 PRO, sistem donmasını ve çökmesini azaltmanıza yardımcı olmak için Intel, Nvidia ve AMD'den 8.500.000'den fazla aygıt sürücüsünü kontrol eder ve günceller. 
Aygıt sürücüleriniz düzenli olarak güncellenecek ve her zaman düzgün çalışacaktır.

Sürücüleri güncellemek, genellikle donanım arızasını, sistem kararsızlığını ve gizli güvenlik açıklarını önlemek için ilk adımdır. Sürücüleri düzenli olarak güncellemek, genel bilgisayar performansınızı artırmanın ve oyun deneyiminizi en üst düzeye çıkarmanın etkili bir yoludur. El ile yapılırsa bu işlem riskli ve sinir bozucu olabilir.


Driver Booster PRO, sürücüleri sizin için otomatik olarak tek bir tıklamayla indirip güncellemek için tanıtıldı. Bulut kitaplığına dayanan Driver Booster PRO, her zaman güncel olmayan sürücüleri belirleyen ve sürücüyü rakipsiz bir hızda indirip güncelleyen ilk kişi olabilir. Yedekleme özelliği ile sürücülerinizi güncel tutmak için kolay, etkili ve risksiz bir çözümdür.


Driver Booster 8 Pro Sürücü listesi

Driver Booster 10 PRO Özellikleri

  • Eski, eksik ve hatalı sürücüleri otomatik olarak tarayın ve tanımlayın
  • 1 tıklama ile eski sürücüleri güncelleyin
  • Güvenli geri yükleme için tüm sürücüleri otomatik olarak yedekleyin
  • Sistem boşta kaldığında sürücüleri otomatik olarak indirin, kurun ve güncelleyin
  • Daha İyi Performans için cihaz hatalarını kolayca düzeltin
driver booster 10 pro, driver booster indir, driver booster pro 10 key, driver booster lisans, Driver Güncelleme Programları

Yorum Gönder

0Yorumlar
Yorum Gönder (0)