KeepSolid VPN Unlimited, Kötü Amaçlı Yazılım Koruması için Dahili DNS Güvenlik Duvarına Sahiptir

Metin Bedir
0

 

Çevrimiçi ortamda güvende kalmak için KeepSolid DNS Güvenlik Duvarı ile internette gezinen adam

Her zamankinden daha fazla çevrimiçi koruma alın! KeepSolid VPN Unlimited artık sizi siber tehditlere karşı çok daha fazla bağışık hale getirecek bir çözüm olan yerleşik bir KeepSolid DNS Güvenlik Duvarına sahiptir . 


DNS Güvenlik Duvarı nedir? Siber korumanızı nasıl geliştirir? Ne tür risklerden kaçınmaya yardımcı olur? KeepSolid DNS Güvenlik Duvarı nasıl etkinleştirilir ve savunmanızı güçlendirmek için çoğunu nasıl elde edebilirsiniz? Aşağıdaki tüm cevapları bulun😉


KeepSolid DNS Güvenlik Duvarı nedir?

Bazen web'de gezinirken arka planda birkaç açılır pencere açan bağlantılara, bazı şüpheli yazılımları indirmenizi isteyen web sitelerine veya porno, oyun veya kumar gibi açmayı planlamadığınız içeriğe sahip sayfalara rastlayabilirsiniz. vb. Veya daha da kötüsü - herhangi bir noktada izninizi istemeden aygıtınıza otomatik olarak yazılım indirip yükleyen sayfalar. 


Çoğu durumda, bunların tümü, cihazınıza kötü amaçlı yazılım bulaştırmak ve özel verileri çalmak için ayarlanmış kötü amaçlı bağlantılar ve web siteleridir. 


DNS Güvenlik Duvarı, bu tür siber tehditlerle mücadele eden teknolojidir. Cihazınıza bulaşmadan ve herhangi bir hasara neden olmadan önce DNS etkinliklerini engelleyerek bilinen kötü amaçlı web sitelerinden korunmanızı sağlar. 


DNS Güvenlik Duvarı sizi çevrimiçi ortamda nasıl daha güvenli hale getirir?

Çevrimiçi ortamda güvende kalmak için KeepSolid DNS Güvenlik Duvarı ile internette gezinen adam


Maryland Üniversitesi tarafından yapılan araştırmaya göre, bilgisayar korsanları her 39 saniyede bir, günde ortalama 2.244 kez saldırıyor. Saldırı türleri değişiklik gösterse de, hepsi zarar vermeyi ve verilerinizden yararlanmayı amaçlamaktadır. KeepSolid DNS Güvenlik Duvarı, saldırılara karşı direncinizi artırarak taramanızı çeşitli şekillerde daha güvenli hale getirir. DNS Güvenlik Duvarı işlevleri ve avantajları şunları içerir: 


Kötü amaçlı web sitelerini engelleme 

Ne kadar tedbirli ve güvenli olmanın farkında olursanız olun, hiç kimse kötü niyetli bir web sitesine girmekten tamamen güvende değildir. Özellikle ikincisi herhangi bir alarm zilini çalmayabilir ve yasal bir web sayfası gibi görünebilir. 


Kötü amaçlı siteler genellikle kötü amaçlı yazılım indirip yüklemenizi sağlamaya çalışır. Ancak bazen sadece böyle bir web sitesini ziyaret etmek saldırıya uğramak için yeterlidir ve kötü niyetli web sitelerinin iPhone'lara saldırması durumu açık bir örnektir. 


Bununla birlikte, bir şey indirmek şöyle dursun, kötü amaçlı bir web sitesini hiç açmamak daha iyidir. KeepSolid DNS Güvenlik Duvarı günü kurtarmak için burada devreye girer. Kötü amaçlı web sitelerine erişimi engeller, böylece hiç açmaz veya bir bilgisayar korsanı tuzağına düşmezsiniz. 


Maryland Üniversitesi tarafından yapılan araştırmaya göre, bilgisayar korsanları her 39 saniyede bir, günde ortalama 2.244 kez saldırıyor. 


Kötü amaçlı yazılım canlı koruması

KeepSolid DNS Güvenlik Duvarının bu avantajı, bir öncekiyle yakından bağlantılıdır. Kötü amaçlı bir web sitesini açmazsanız, kötü amaçlı yazılım bulaşmaz. Tedaviden daha iyi önlemek, katılıyor musunuz? Kötü amaçlı yazılım saldırıları zaman içinde katlanarak arttığı için kaçınılması gereken çok şey var. 


AV-TEST Enstitüsü raporlarına göre, oranlar gerçekten şaşırtıcı bir hızla artıyor. Son beş yılda, aşağıdaki sayıda kötü amaçlı yazılım saldırısı bildirildi: 


 • 2015'te 470 milyon
 • 2016'da 5 milyon
 • 2017'de 719 milyon
 • 2018'de 857 milyon
 • 2019'da 907 milyon (tahmini)

By zararlı web sitelerini engelleme gerçek zamanlı olarak, DNS Firewall ile KeepSolid VPN Sınırsız etkin ler web'de sörf gibi sizin için tetikte Tays. Siber korumanızı güçlendirir ve kötü amaçlı yazılımlardan etkilenme riskini en aza indirmeye yardımcı olur. 


Gökyüzüne karşı ünlem işareti, kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı hakkında uyarı


Kimlik avı koruması

KeepSolid DNS Güvenlik Duvarı ayrıca kimlik avı saldırılarına karşı korumanızı artırır. Senaryo, daha önce anlatılanla aynıdır. Örneğin bir e-postada bir kimlik avı bağlantısına tıkladığınızda, DNS Güvenlik Duvarı bağlantıyı etkili bir şekilde algılar ve engeller ve bununla birlikte verilerinizin korunmasını sağlar.  


Uygunsuz içeriği engelleme

KeepSolid DNS Güvenlik Duvarının engelleme listesi yetişkinler, oyun ve kumar web siteleri gibi kategorileri içerir. Bu tür içerikler için DNS Güvenlik Duvarını etkinleştirirseniz, istemeden bu tür sayfalara düşme olasılığınız azalır.


Yönlendiricinizde bir VPN bağlantısı kurarsanız ve DNS Güvenlik Duvarını etkinleştirirseniz, tüm ağınız için geçerli olacaktır. Bu şekilde, bir evde WiFi üzerinden internette gezinen çocukları yetişkinlere yönelik içerikten ve diğer istenmeyen web sitelerinden koruyabilirsiniz.  


KeepSolid DNS Güvenlik Duvarı nasıl etkinleştirilir

Çoğu KeepSolid VPN Unlimited kullanıcısı, yazılım güncellemesiyle otomatik olarak DNS Güvenlik Duvarına erişim elde eder. Kullanıcı Ofisinizde DNS Güvenlik Duvarını etkinleştirebilir ve yapılandırabilirsiniz. Orada istenen koruma düzeyini seçebilirsiniz: engellemek istediğiniz içerik türlerini seçin veya kaçınmak için kendi özel alan listenizi oluşturun.  


Başlamak için yapmanız gerekenler (zaten VPN Unlimited kuruluysa, 1-2. Adımları atlayın): 


 • KeepSolid VPN Unlimited'ı yükleyin .
 • KeepSolid ID'nizi oluşturun veya mevcut bir tanesiyle oturum açın.
 • Bir web tarayıcısı açın ve Kullanıcı Ofisinizde oturum açın . 
 • KeepSolid DNS Güvenlik Duvarı altında, Etkinleştir'e tıklayın . 
 • KeepSolid DNS Güvenlik Duvarının önündeki geçişi açın. 
 • In Blok Liste bölümünde, engellemek istediğiniz web siteleri / içerik kategorilerini seçin.


KeepSolid DNS Güvenlik Duvarı ayarları


Ayrıca belirli alanları engellemek istiyorsanız, bunları Özel Listenize ekleyin .

VPN Unlimited uygulamasını açın, bir VPN sunucusuna bağlanın ve özel ve güvenli web yolculuğunuza başlayın! Not : DNS Güvenlik Duvarı sizi yalnızca bir VPN bağlantısı etkinleştirildiğinde korur. Bir VPN sunucusuyla bağlantınızı keserseniz, DNS Güvenlik Duvarı da devre dışı bırakılacaktır. 


KeepSolid DNS Güvenlik Duvarının alt satırı

DNS Güvenlik Duvarı ile VPN Unlimited, çok daha güvenli bir çevrimiçi deneyimin keyfini çıkarmanızı sağlar. Gizlilik, veri şifreleme ve genellikle güvenilir bir VPN hizmetinden aldığınız içeriğe sınırsız erişimin yanı sıra, VPN Unlimited artık kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlamanın yanı sıra uygunsuz içerikten ve izinsiz açılır reklamlardan kalkanlar da sağlıyor . 

Daha fazla beklemeyin , KeepSolid VPN Unlimited'ı indirin ve yeni DNS Güvenlik Duvarını kendiniz deneyin!

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum yaparken:

1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazı ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.

Yorum Gönder (0)