Kadınlar İçin En İyi 20 Seksi Bacak Dövme Tasarımları

Metin Bedir
0

Kadınlar İçin 20 En Seksi ve İnanılmaz Bacak Dövme Tasarım Fikirleri ve Fotoğrafları


Bacaklar, dövme yaptırmak için çok yaygın bir yerdir. Bacak dövmesi tasarımı olan bir kızla daha önce konuştuysanız , size söyleyeceği ilk şey incittiği olacaktır. Ancak sonuç tamamen buna değdi. Şimdi benim gibi bir insan olarak, biraz incinmiş kısım üzerinde dururum, çünkü cidden kim acıya gönüllü olarak katlanmak ister? Ben değilim. Dövme sanatçıları, bacağın dövmeyi istediğiniz yerin ne kadar kemikli olduğunu , daha fazla acı çektiğini açıklıyor . Bacaklar vücudumuzun en sert kısımlarıdır, özellikle inciklerimiz veya ayak bileklerimiz. Buzağılar, seksi bir bacak dövmesi tasarımı elde etmek için güvenli bir yerdir ve bacakları dövmek için uyluklar da öyle. Bacak dövmesi yaptırmanın nimetleri ve yasakları vardır. Ama yine de almanızı öneririm çünkü seksi ve muhteşem görünecek. Kızlar genellikle narinliklerinin sembolü olan ayak bileklerini, erkekler de buzağıları tercih eder.

İşte kızlar için en iyi 20 Bacak Dövmesinin bir listesi. Yine de zor ve hızlı bir kural yok. Baldırına dövme yaptırmak istiyorsan, anladın kızım. Pekala, bazı temel kurallarla başlayacağım. İlk; Gelecekte pişman olmayacağın bir dövme yaptırırsın. Birkaç soru sormak ve kapsamlı araştırma yapmakta sorun yoktur. İkinci; küçük başlayın . Bakın bakalım bu hissi ve görünüşünü seviyorsanız, büyütün. Artık dövmeler için bu temel kuralları belirlediğimize göre başlayalım.
Kadınlar İçin En İyi 20 Bacak Dövme Tasarımları ve Fotoğrafları Listesi

1. Ayak Bileğinde Boho Tasarımı

Boho bu günlerde büyük bir şey. Kızlar, Bohem dövme tasarımlarına ve stillerine bayılıyor ve dövmelerinize Bohem tasarımlarını dahil etmenin harika olacağını düşünüyorum. Güzel ve zarif görünüyorlar. Bu iki yuvarlak Boho tasarımından başlamak harika. Onları ayak bileğinizin dışından ayağınıza alabilirsiniz, hepsi size kalmış. Dövme tasarımı da size kalmış.


2. Bu Dalga Saran Ayak Bileği Dövmesi

Su bebeği misin Evet ne demek istediğini biliyorum. Okyanusa karşı bu sevgiyi her zaman yaşadıysanız, bu sarmalayan ayak bileği dövmesini yaptırarak bunu gösterebilirsiniz. Ve su yolculuğunu göstermek için bacağından daha iyi bir yer. Aynı zamanda eşsiz ve muhteşem bir tasarım olduğunu düşünüyorum.


3. Saran Halhal Dövmesi

Güzel şeyleri sever misin? O zaman bu bacak dövmesi kesinlikle senin için dostum. Bu halhal dövmesi zarif ve güzel ve ayaklarınız bir daha aynı görünmeyecek.


4. En sevdiğiniz alıntı

Her zaman teninde istediğin favori bir kitap alıntı mı var? Dövme yaptırmaktan daha iyi bir yol. En sevdiğiniz motivasyonel alıntıyı veya kendinizi daha güçlü hissettiren bir alıntıyı alabilirsiniz. Hiçbir şey ve her şey. Dünya sizin oyun alanınızdır.


5. Çakra tasarımı

Bir çakra ile rüya yakalayıcı arasındaki bu harika melez. Bu tür tasarımların güzelliği, kendi varyasyonlarınızı yaratabilmeniz ve tam da istediğiniz gibi yaptırabilmenizdir. Bu güzel dövme parçası baldırın çoğunu kaplar ve elbiseler ve şortlarla harika görünecek.


6. Gül Uyluk Dövmesi

Bu gül dövmesi hem emo hem de zariftir. Onu uyluğunuzun üst kısmına alabilir veya tüm uyluğunuzun etrafına sarabilirsiniz.


7. Bacak Kol Dövmesi

Kolların içindeyseniz, bu sizin için. Bu bacak dövmesi fikrinin çok fazla taahhüt olduğunu anlıyorum, ancak bunu adım adım yapmayı seçebilirsiniz. Bir süre içinde ona farklı parçalar eklemeye devam edebilir ve viyola, bir başyapıtınız olacak.


8. Uyluğunuzda bir Aşk Mektubu dövmesi

Uyluğunuza Beethoven veya Mozart'ın aşk mektubunun dövmesini yaptırın. Aşkın sonsuz olduğunu size hatırlatacak. Dışarıdaki tüm romantikler için bu romantik dövme tam size göre.


9. Seyahat Mürekkebi

Yolculuk tutkunuzu nasıl derinlemesine ifade edeceğinizi hiç merak ettiniz mi? İşte en iyi çözüm. Bu dövme, bu kişinin ziyaret ettiği yerlerin tüm damgalarından oluşur. Bacağınızda böyle bir şey başarabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Tüm damgaları kaydedin ve dövme sanatçınızın üst uyluğunuzda bir kolaj yapmasını sağlayın.


10. Ink Ocean Deniz Kızı

Dünyadaki en sevdiğiniz yer deniz ise, bacağınıza bunu mürekkeplemeniz gerekir. Yeryüzündeki en mutlu yeri suda olan herkes bu dövme için uygundur. Su arzunuzu o kadar mükemmel bir şekilde tasvir ediyor ki, kendinize yardım edemezsiniz ama onu gösteremezsiniz.


11. Mandala Uyluk Dövmesi

Mandalalar, konsantrasyonu teşvik etmenin ve düşünce sürecini geliştirmenin bir yoludur. Uyluğunuzda güzel bir mandala, özellikle kendinize odaklanmanız için her zaman kolay bir hatırlatma olacaktır.


12. Seksi Jartiyer Dövmesi

Favori bir alıntı seçebilir ve uyluğunuzun her yerine jartiyer gibi dövme yapabilirsiniz. Kelimeler sizin için bir anlam ifade edebilir veya sevdiğiniz bir şey olabilir. Tasarımları ve modifikasyonları da olabilir.


13. Ayağınızın İç Kısmındaki Küçük Dövme

Tek kelimelik dövmeler şık ve minimalisttir, ancak yine de işi yaparlar. Ayağınızın içi, kızlar için seksi bir bacak dövmesi için çok hassas ve zarif bir yer. Ve tek kelimelik bir dövme bunun için mükemmeldir. Kendinizi mükemmel bir şekilde tanımlayan veya gücünüzü veren herhangi bir kelimeyi seçebilirsiniz.


14. Ayaktaki Ok

Bir ok size yönü gösterir ve ok ayağınızın üzerinde olduğunda oldukça mecazidir. Mecazi bir insan olduğunu düşünüyorsan, hadi çekirge.


15. Ayak Dövme tasarımı

Güneş, ay ve yıldızlar, hepsi ayaklarınızın altında. Bu bacak dövmesi fikrinin ironisini anlıyorum ve bu onun en güzel kısmı.

16. Yaya Kelebek

Bu sadece bir kelebek değil, bir varyasyon. Basit veya daha hassas yapmayı seçebilirsiniz. Sanatçı sensin.


17. Tanrı, Yüksek ve Alçaklardan Daha Büyüktür.

Bu ayak dövmeleri her şeyi söylüyor. Çok minimalist ama aynı zamanda çok akıllı. Şimdi böyle bir dövme için can atıyorum.


18. Kına Esintili Ayak Dövmesi

Kına dövmeleri bugünlerde çok önemli. Sadece güzel değiller, geçicidirler. Ama seksi dövme fikirlerinden hoşlanıyorsanız ve birkaç hafta önce kınaya çizdiğiniz gibi bir dövme yaptırmak istiyorsanız, o zaman bunun için gitmelisiniz. Muhteşem görünüyorlar.


19. Her Ayakta Çift Dövmeler

Yine bu kına dövmeleri ama istediğiniz herhangi bir şey olabilirler. Bohem, gotik, simetrik vb. Olabilir. Kendi dövme tasarımlarınızı yapabilir ve bunlara dövme yaptırabilirsiniz.


20. Polinezya Tüylü Ayak Dövmesi

Bu tüy, istediğiniz kadar detaylı ve istediğiniz kadar büyük olabilir. Ayağınızda kanat varmış gibi olacak.Bunlar bacaklarda yapılabilecek seksi dövmelerden birkaçıdır çünkü anlamları bir şekilde bağlantılı ya da sadece orada olmasını istediğiniz için bacak üzerinde yapılabilir. Zor ve hızlı bir kural yok. Sen yapıyorsun.
Etiketler

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum yaparken:

1. Yaptığınız yorumun, mutlaka yazı ile alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.

Yorum Gönder (0)